Aktivitete Page 6

Aktivitete

Vizita 2-ditore e Presidentit të FIA-s, z.Jean Todt, i cili mori pjesë në dy evente shumë të rëndësishme ndërkombëtare që u zhvilluan për herë të parë në Shqipëri, FIA Sport Regional Congress dhe FIA CEZ Prize Giving Ceremony, tërhoqi...
Gjatë dy ditëve të qëndrimit të Presidentit të FIA-s, z.Jean Todt në Tiranë, pati një interesim të madh nga media për të. Kreu i Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit doli në një konferencë për shtyp së bashku me Presidentin e...
Fundjavën e kaluar, Presidenti i FIA-s, z.Jean Todt vizitoi Shqipërinë me ftesë të Auto Club Albania, dhe mori pjesë në dy evente shumë të rëndësishme ndërkombëtare që u zhvilluan për herë të parë në vendin tonë, FIA Sport Regional...
Më shumë se 80 pjesëmarrës të përbërë nga 10 Presidentë të Autoriteteve Kombëtare Sportive (ASN) dhe Klubeve Kombëtare të Automobilit (ACN), së bashku me delegatë, ekspertë dhe folës nga 20 shtete, morën pjesë në Kongresin e Evropës Qendrore që...
Presidenti i FIA-s, z.Jean Todt me rastin e vizitës së tij 2-ditore në Shqipëri, zhvilloi të shtunën e kaluar një konferencë për shtyp së bashku me Presidentin e Auto Club Albania, z.Niko Leka. Siguria rrugore, zhvillimi i motorsportit dhe...
Gjatë vizitës së tij 2-ditore në Shqipëri, Presidenti i FIA-s, z.Jean Todt u prit edhe nga drejtues të lartë të shtetit duke nisur nga Kryeministri i Shqipërisë, z.Edi Rama, Kryetari i Kuvendit, z.Gramoz Ruçi, Ministri i Brendshëm, z.Sandër Lleshaj...
Auto Club Albania mirëpriti për herë të parë në Shqipëri, FIA Sport Regional Congress duke hedhur një hap shumë të rëndësishëm në misionin që ka për të zhvilluar sa më shumë motorsportin në vendin tonë. Për dy ditë me...
Presidenti i FIA-s, z.Jean Todt ishte i pranishëm në një vizitë 2-ditore në Shqipëri fundjavën e kaluar ku mori pjesë në FIA Sport Regional Congress dhe FIA CEZ Prize Giving Ceremony, dy evente shumë të rëndësishme ndërkombëtare që u...
Presidenti i FIA-s, Jean Todt, i cili ishte për një vizitë 2-ditore në Shqipëri fundjavën e kaluar, zhvilloi edhe një konferencë për shtyp së bashku me Presidentin e Auto Club Albania, z.Niko Leka. Todt që është njëkohësisht edhe i...
Shqipëria hapi një faqe të re në historinë e saj të motorsportit. Auto Club Albania që është anëtare e FIA-s, organizoi për herë të parë në vendin tonë dy evente shumë të rëndësishme ndërkombëtare motorsporti, FIA Sport Regional Congress...

Artikujt e Fundit

php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis