Aktivitete

Aktivitete

Në Shkurt 2020, Klubi i Automobilit të Francës (ACA Francë), publikoi rezultatet e një sondazhi që zhvilloi në lidhje me automjetet autonome. Pas 6 muajsh punë, më shumë se 1000 konsumatorë francezë dhanë opinionin e tyre në lidhje me...
DPSHTRR dhe Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë kanë zgjedhur disa prej femrave shqiptare që kanë sfiduar paragjykimet duke ndjekur pasionin e tyre për makinat, që të japin mesazhe të vlefshme për të gjitha femrat shqiptare, me rastin e ditës...
Formula 1 që do të startojë më 14 Mars me Çmimin e Madh të Australisë, duket se ka ndezur motorët disa ditë përpara. Dhe shkak për këtë po bëhet motori i përdorur nga Ferrari në kampionatin e kaluar.Më 28...
Kampionati më i ndjekur i motorsportit në botë, Formula 1 do të startojë fundjavën e ardhshme më 14 Mars me provat e lira dhe një ditë më pas gara në pistën e Australisë. Dhjetë skuadrat (Alfa Romeo, Aston Martin...
Pas më shumë se tre vite punë, projekti ADAS&ME vjen në fund.ADAS&ME është një projekt i financuar nga Horizon 2020 që synon të zhvillojë sistemet e sigurisë ADAS që përfshin gjendjen e shoferit/motoçiklistit, kontekstin e situatës/mjedisit dhe sistemit adaptiv...
Federata Ndërkombëtare e Automobilizmit ka lançuar pak ditë më parë një program botëror të quajtur “FIA Rally Star”, i cili synon zbulimin, trajnimin dhe zhvillimin e mëtejshëm të pilotëve të rinj. Pilotët e rinj të moshës ndërmjet 17 dhe...
Gjatë paradites së sotme, në ambientet e hotel “Tirana Internacional” në Tiranë është duke u zhvilluar Konferenca e Nivelit të Lartë, “2020, viti i Sigurisë Rrugore” me pjesëmarrjen e drejtuesve të lartë të shtetit si Ministri i Brendshëm, Sandër...
Më shumë se 1700 delegatë nga rreth 140 shtete nga e gjithë bota janë duke marrë pjesë në Konferencën e 3-të Ministrore Botërore për Sigurinë në Rrugë në Stokholm të Suedisë, më 19-20 Shkurt. Dje u zhvillua dita e...
Java që ka nisur do të jetë shumë e rëndësishme për sa i përket sigurisë rrugore nëpër botë. Në datat 19 dhe 20 Shkurt 2020 do të zhvillohet në Stokholm të Suedisë “Konferenca e 3-të Ministrore Botërore për Sigurinë...
Përdorimi i celularit gjatë drejtimit të automjetit është një prej shkaqeve kryesore të aksidenteve rrugore gjatë viteve të fundit. Disa ditë më parë, gjatë një tryeze për Sigurinë Rrugore që u organizua nga Ministria e Brendshme, u propozuan ndryshime...

Artikujt e Fundit

Ankara escort Eryaman escort İzmir escort Çankaya escort Sincan escort Ankara escort Etlik escort Ankara escort Ankara escort Bahçeşehir escort Porno Antalya escort Ankara escort Kadıköy escort Pendik escort Beylikdüzü escort Anadolu yakası escort Pendik escort Maltepe escort Kartal escort Kadıköy escort istanbul escort istanbul escort izmir escort Beylikdüzü escort Ataşehir escort izmir escort Ankara escort kocaeli escort istanbul escort mersin escort altyazılı porno Ankara escort izmir escort Porno izle London escorts Ankara escort Porn türkçe altyazılı porno türkçe altyazılı porno izmir escort izmir escort Ataşehir escort nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz porno istanbul escort bayan free follower for instagram free follower for instagram instagram giris yap instagram giris yap instagram takipci hilesi instagram free followers instagram begeni hilesi twitter begeni instagram takipçi instagram free followers instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis instagram takipçi hilesi instagram followers instagram takipçi hilesi instagram followers free instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi instagram takipçi kazan instagram takipçi hilesi smm panel instagram takipçi hilesi instagram followers free free followers Adana Bayan Escort Adana Bayan Escort Adana Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Kayseri Bayan Escort Adana Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Adana Escort Bayan Sohbet Numarası Sohbet Numarası Eskişehir Bayan Escort Mersin Bayan Escort Eryaman Bayan Escort Eryaman Bayan Escort bostancı escort kadıköy escort ataşehir escort ataşehir escort kadıköy escort kurtkoy escort eskort partner Kurtköy Escort bostancı escort Escort istanbul Ataşehir Escort Pendik Escort mersin escort betpas restbet supertotobet betboo porno izle porno izle porno izle porno izle porno izle İzmit Escort Kizilay Escort Cankaya Escort Etlik Escort Ankara Escort Escort Ankara Ankara Escort Çankaya Escort
php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis