Oraret e lejuara të lëvizjes, ja ku mund të bëni vetëdeklarim për lëvizjen me...

Prej më shumë se dy javësh, Shqipëria është përfshirë nga emergjenca e përhapjes së koronavirusit, Covid-19. Deri tani, janë të konfirmuar 123 persona të prekur dhe pesë të vdekur...
video

Presidenti i FIA-s, Jean Todt mesazh për koronavirusin: Së bashku do t’ia dalim

Bota është prej disa javësh nën pushtetin e koronavirusit, Covid-19. Si shumë aspekte të jetës së përditshme, kjo pandemi ka prekur edhe motorsportin, ndërsa FIA ka vendosur që të...

Njoftim i rëndësishëm për asistencën rrugore të Auto Club Albania

Për shkak të situatës së krijuar nga përhapja e koronavirusit Covid-19 dhe masave të mara nga autoritetet shtetërore për sa i përket kufizimit të lëvizjes së automjeteve dhe njerëzve...

NJOFTIM I RËNDËSISHËM/ Ndalohet qarkullimi i automjeteve për tre ditë

Për shkak të situatës shumë të vështirë që është krijuar në Shqipëri nga përhapja e koronavirusit, Covid-19, Qeveria ka marrë vendim që të mbyllë qarkullimin e automjeteve private dhe...

Vendimi i fundit/ FIA unifikon standardet për makinat e disiplinës Drifting

Gjatë mbledhjes së fundit në datën 6 mars 2020, Këshillit Botëror i FIA-s për Motorsportin, miratoi për herë të parë standardet e përbashkëta të automjeteve që do të përdoren...
Ankara escort Eryaman escort İzmir escort Çankaya escort Sincan escort Ankara escort Etlik escort Ankara escort Ankara escort Bahçeşehir escort Porno Antalya escort Ankara escort Kadıköy escort Pendik escort Beylikdüzü escort Anadolu yakası escort Pendik escort Maltepe escort Kartal escort Kadıköy escort istanbul escort istanbul escort izmir escort Beylikdüzü escort Ataşehir escort izmir escort Ankara escort kocaeli escort istanbul escort mersin escort altyazılı porno Ankara escort izmir escort Porno izle London escorts Ankara escort Porn türkçe altyazılı porno türkçe altyazılı porno izmir escort izmir escort Ataşehir escort nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz porno istanbul escort bayan free follower for instagram free follower for instagram instagram giris yap instagram giris yap instagram takipci hilesi instagram free followers instagram begeni hilesi twitter begeni instagram takipçi instagram free followers instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis instagram takipçi hilesi instagram followers instagram takipçi hilesi instagram followers free instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi instagram takipçi kazan instagram takipçi hilesi smm panel instagram takipçi hilesi instagram followers free free followers Adana Bayan Escort Adana Bayan Escort Adana Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Kayseri Bayan Escort Adana Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Adana Escort Bayan Sohbet Numarası Sohbet Numarası Eskişehir Bayan Escort Mersin Bayan Escort Eryaman Bayan Escort Eryaman Bayan Escort bostancı escort kadıköy escort ataşehir escort ataşehir escort kadıköy escort kurtkoy escort eskort partner Kurtköy Escort bostancı escort Escort istanbul Ataşehir Escort Pendik Escort mersin escort betpas restbet supertotobet betboo porno izle porno izle porno izle porno izle porno izle İzmit Escort Kizilay Escort Cankaya Escort Etlik Escort Ankara Escort Escort Ankara Ankara Escort Çankaya Escort
php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis