“This is My Street”/ Nxënësit e shkollës “Pjetër Budi” bëhen pjesë e fushatës

Fushata globale “This is My Street” vazhdon të mbështetet nga të rinjtë. Pjesë e saj janë bërë edhe nxënësit e shkollës 9-vjeçare në Tiranë, “Pjetër Budi”. Përfaqësues të Auto...

Nxënësit e shkollës “Faik Konica”, pjesë e fushatës “This is My Street”

Edhe nxënësit e shkollës “Faik Konica” i janë bashkuar fushatës globale “This is My Street” duke kërkuar rrugë më të sigurta dhe të pastra. Gjatë takimit të zhvilluar në...

“This is My Street”/ Auto Club Albania zhvillon fushatë sensibilizuese në rrugët e Tiranës

Aksidentet rrugore janë shkaku kryesor i vdekjeve të të rinjve në të gjithë botën. Por, nuk duhet të jetë kështu!Automobile Club Albania i është bashkuar menjëherë fushatës globale të...

Nxënësit e shkollës “Vatra e Dijes” i bashkohen fushatës “This is My Street”

Automobile Club Albania vazhdon të mbështesë dhe promovojë fushatën globale për sigurinë rrugore, “This is My Street”. 1.35 milionë njerëz humbasin jetën në rrugët e botës çdo vit dhe...

Nxënësit e Institutit “Harry Fultz” i bashkohen fushatës globale “This is My Street”

A e dini se në botë, aksidentet rrugore janë shkaku kryesor i vdekjeve të fëmijëve dhe të rinjve të moshës 5-29 vjeç? Në total, më shumë se 2 milionë...
php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis