Aktivitete Page 3

Aktivitete

Viti që po lëmë pas do të kujtohet gjatë në historinë e motorsportit shqiptar. Për herë të parë, Shqipëria mori pjesë në një Kampionat Botëror motorsporti siç është FIA Motorsport Games. Gjithashtu, një tjetër hap historik ishte zhvillimi për herë...
Auto Club Albania po mbyll një vit që tashmë është bërë pjesë e historisë së motorsportit shqiptar. Për herë të parë, flamuri kuqezi u ngrit mes flamujve të tjerë të shteteve të ndryshme të botës në një Kampionat Botëror...
Automobile Club Albania mbylli një tjetër vit të suksesshëm duke organizuar shumë aktivitete, si në fushën e sigurisë rrugore, edhe në atë të motorsportit. Siguria Rrugore – Konkursi Kombëtar “Të Sigurtë mbi Dy Rrota” Gjatë 2019-ës u zhvillua Edicioni i 9-ë...
Auto Club Albania ju uron Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri. Një vit sa më të mbarë, të mbushur me dashuri, shëndet, lumturi, paqe dhe sigurisht, pak emocione...garash dhe adrenalinë shpejtësie. Do të takohemi sërish në 2020-ën me më shumë...
Vizita 2-ditore e Presidentit të FIA-s, z.Jean Todt, i cili mori pjesë në dy evente shumë të rëndësishme ndërkombëtare që u zhvilluan për herë të parë në Shqipëri, FIA Sport Regional Congress dhe FIA CEZ Prize Giving Ceremony, tërhoqi...
Gjatë dy ditëve të qëndrimit të Presidentit të FIA-s, z.Jean Todt në Tiranë, pati një interesim të madh nga media për të. Kreu i Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit doli në një konferencë për shtyp së bashku me Presidentin e...
Fundjavën e kaluar, Presidenti i FIA-s, z.Jean Todt vizitoi Shqipërinë me ftesë të Auto Club Albania, dhe mori pjesë në dy evente shumë të rëndësishme ndërkombëtare që u zhvilluan për herë të parë në vendin tonë, FIA Sport Regional...
Më shumë se 80 pjesëmarrës të përbërë nga 10 Presidentë të Autoriteteve Kombëtare Sportive (ASN) dhe Klubeve Kombëtare të Automobilit (ACN), së bashku me delegatë, ekspertë dhe folës nga 20 shtete, morën pjesë në Kongresin e Evropës Qendrore që...
Presidenti i FIA-s, z.Jean Todt me rastin e vizitës së tij 2-ditore në Shqipëri, zhvilloi të shtunën e kaluar një konferencë për shtyp së bashku me Presidentin e Auto Club Albania, z.Niko Leka. Siguria rrugore, zhvillimi i motorsportit dhe...
Gjatë vizitës së tij 2-ditore në Shqipëri, Presidenti i FIA-s, z.Jean Todt u prit edhe nga drejtues të lartë të shtetit duke nisur nga Kryeministri i Shqipërisë, z.Edi Rama, Kryetari i Kuvendit, z.Gramoz Ruçi, Ministri i Brendshëm, z.Sandër Lleshaj...

Artikujt e Fundit

Ankara escort Eryaman escort İzmir escort Çankaya escort Sincan escort Ankara escort Etlik escort Ankara escort Ankara escort Bahçeşehir escort Porno Antalya escort Ankara escort Kadıköy escort Pendik escort Beylikdüzü escort Anadolu yakası escort Pendik escort Maltepe escort Kartal escort Kadıköy escort istanbul escort istanbul escort izmir escort Beylikdüzü escort Ataşehir escort izmir escort Ankara escort kocaeli escort istanbul escort mersin escort altyazılı porno Ankara escort Porno izle Ankara escort Porn türkçe altyazılı porno türkçe altyazılı porno izmir escort Ataşehir escort nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz porno istanbul escort bayan free follower for instagram free follower for instagram instagram giris yap instagram giris yap instagram takipci hilesi instagram free followers instagram begeni hilesi twitter begeni instagram takipçi instagram free followers instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis instagram takipçi hilesi instagram followers instagram takipçi hilesi instagram takipçi hilesi instagram followers free instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi instagram takipçi kazan instagram takipçi hilesi instagram takipçi hilesi Adana Bayan Escort Adana Bayan Escort Adana Bayan Escort Eryaman Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Kayseri Bayan Escort Adana Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Adana Escort Bayan bostancı escort kadıköy escort ataşehir escort ataşehir escort kartal escort pendik escort sex hikaye
php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis