Aktivitete Page 4

Aktivitete

Të pasionuarit pas makinave nuk kursejnë asgjë për sa i përket shifrave që shpenzojnë për të kënaqur dëshirat e tyre. Këtë herë bëhet fjalë për një koleksionist japonez, i cili ka shpenzuar plot 7 milionë euro për të blerë...
Shqipëria do të ketë mundësinë që të jetë pjesëmarrëse në një kampionat të ri ndërkombëtar që do të organizohet nga Federata Ndërkombëtare e Automobilizmit(FIA) për herë të parë duke nisur nga ky vit. Flamuri shqiptar do të jetë mes...
“Rruga që gjendet përpara teje të çon në një ishull që nuk është”. (Edoardo Bennato, 1980). Sa i përket itinerarit, automobilizmi e ka gjetur rrugën drejt makinës elektrike, por është për t’u diskutuar nëse e ka bërë me iniciativën...
Një pilot britanik i Formula 4 u godit në kokë nga një fazan gjatë garës në Croft gjatë muajit qershor. Tommy Foster u godit nga zogu në momentin që po shkonte për në pit-stop në fund të një sesioni...
Ekipi i “Virgin Racing Formula E” u mundësoi një përvojë unike garimi fëmijëve me çrregullime të spektrit autik në finalen e këtij sezoni që u zhvillua në Nju Jork. “Gara e Qetë” me mbështetjen e sponsorëve Stanley Black dhe...
Keni nevojë për pak adrenalinë të vërtet dhe sekuenca spektakolare në këtë fillim jave. Atëherë, ndiqni videon përmbledhëse të garave që u zhvilluan fundjavën e kaluar. Emocionet e sfidës së radhës të Kampionatit Botëror Rrally që u mbajt në...
Skuadra Evropiane e përbërë nga gjashtë femra që u përzgjodhën nga finalja “Girls on Track Karting Challenge” përfundoi trajnimin e dytë të FIA-s që është krijuar për ti mbështetur ato në një program sportiv dhe edukativ për motor sportin....
Një javë e mbushur me adrenalinë. Përmbledhja e FIA-s për garat e zhvilluara fundjavën e kaluar shijohet me një frymë. Në Poloni u zhvillua gara e 9-të e Kampionatit Evropian “Hill Climb” ku dy pilotë, Christian Merli dhe Simone...
Nuk jemi ende në pikën që të ndajmë plotësisht dy modelet, një Suv nga një crossover, por mungon vetëm pak. Mjafton të shihni trendin më të fundit të automjeteve të shitura në Itali për ta kuptuar. Në gjashtë muajt...
Konsumatori evropian duket se ka ndalur në diktimin e rregullave përsa i përket shijeve. Sot, modelet globale nuk mund të injorojnë diktatin e tregut të parë në Botë që është Kina. Në 1985 në Kinë u shitën 7.100 automjete, një...

Artikujt e Fundit

Ankara escort Ankara escort Eryaman escort İzmir escort Beylikdüzü escort Çankaya escort Sincan escort Ankara escort Etlik escort Ankara escort Ankara escort Bahçeşehir escort Porno Antalya escort Ankara escort Kadıköy escort Pendik escort Beylikdüzü escort Anadolu yakası escort Pendik escort Maltepe escort Kartal escort Kadıköy escort istanbul escort istanbul escort izmir escort Beylikdüzü escort Ataşehir escort Ataşehir escort izmir escort
php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis