Piloti Indri Hoxha përfaqëson Shqipërinë në Olimpic Esports Series më 24-25 Qershor në Singapor

0
331
Shqipëria përfaqësohet nga piloti Indri Hoxha në këtë event që organizohet për herë të parë nga Federata Ndërkombëtare e Automobilizmit (FIA) në bashkëpunim me Komitetin Olimpik Ndërkombëtar.
Hoxha është në Grupin e 2 të pilotëve dhe do të nisë garën me kualifikueset nesër në orën 10:00.

Suksese Indri në këtë kompeticion botëror

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here