Aktivitete Page 20

Aktivitete

Elbasani News, mbështet aktivitetet e Auto Club Albania mbi sigurinë rrugore.
Në finalen e qytetit të Elbasanit, arritën të kualifikohen këto shkolla 9-vjecare:3. Rahma School – 41 pike 2. Jorgji Dilo – 50 pike 1. Adem Krasniqi – 60 pikeDo te shihemi ne qytetin e Shkodrës me 3 finalistët e rradhes më...
ONE Tv Vlora, mbështet aktivitetet e Auto Club Albania mbi sigurinë rrugore.
Në finalen e qytetit të Vlorës, arritën të kualifikohen këto shkolla 9-vjecare:3. Marigo Posio – 46 pike 2. Internacional – 52 pike 1. Jani MInga – 71 pikeDo te shihemi ne qytetin e Elbasanit me 3 finalistët e...
TV Apollon, mbështet aktivitetet e Auto Club Albania mbi sigurinë rrugore.
Në finalen e qytetit të Fierit, arritën të kualifikohen këto shkolla 9-vjecare:3. Halit Gremi & Llazar Dashi – 57 pike 2. 100 Vjetori I pavarësisë – 59 pike 1. Liri Gero – 61 pikeDo te shihemi ne qytetin e Vlorës me...
Nje kronike serioze dhe e strukturuar nga RTV AdriaNet, mbi finalen e qytetit te Durresit dhe programit ne teresi. Nje falenderim I vecante nga ACA per gazetaren, Ervina Garro.
Ne finalen e qytetit te Durresit, arriten te kualifikohen keto shkolla 9-vjecare: 3. Kushtrimi i Lirise - 62 pike 2. Nene Tereza - 63 pike 1. 14 Nentori - 67 pikeDo te shihemi ne qytetin e Fierit me 3 finalistet e rradhes...
Sot, Green NCAP, programi i ri i konsumatorëve, që promovon përdorimin e automjeteve ekologjike, publikon rezultatet e tij të para. Sot Green NCAP, programi i ri i promovimit të makinave ekologjike, publikon raundin e parë të rezultateve. 12 automjete...
Shpejtësi-Adrenalinë-Guxim-SfidëAuto Club Albania organizoi gjatë vitit 2018, edicionin e pestë të eventit “Trofeu Skënderbej – Kruja Hill Climb 2018”.Gara është regjistruar në kalendarin e Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit (FIA) si dhe është e vlefshme për kampionatin CEZ (Central...

Artikujt e Fundit

php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis