Ju ka marrë malli për motorsportin? Shijoni videon nga gara “Trofeu Skënderbej 2019”

0
151

Ju ka marrë malli për shpejtësinë, adrenalinën dhe emocionet e garave të motorsportit? Jetojmë në një kohë sfidash të panjohura dhe motorsporti si të gjitha sportet e tjera është i ndaluar. Megjithatë, për t’iu kompensuar sadopak mungesën e emocioneve të garave që organizon Auto Club Albania, po ju servirim një video nga gara e fundit “Trofeu Skënderbej 2019” në Hill Climb, e vlefshme për kampionatin e Zonës së Evropës Qendrore (CEZ-FIA).

Video është realizuar nga SpeedHunters Albania. Shijojeni…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here