Aktivitete Page 10

Aktivitete

FIA.com: https://www.fia.com/multimedia/video-gallery/fia-racing-news-10 Facebook: https://www.facebook.com/fia/videos/402446560597401/ Instagram: https://www.instagram.com/tv/BxrTEZLBqCe/?hl=fr Twitter: https://twitter.com/fia/status/1130418610013450240?s=20 Shikim të këndshëm.
“Kafein me Flavion”, na ndihmon me këtë intrvistë, lidhur me realizimin dhe objektivat e arritura nga ky konkurs eduktiv. Diskutuam gjatë lidhur me objektin e veprimtarisë së ACA, angazhimin e saj në programet edukative që rrjedhin nga FIA, specifikisht...
“Për të fol’ në SCAN TV, na ndihmon me këtë kronikë, lidhur me realizimin e këtij konkursi. Diskutuam gjatë lidhur me objektin e veprimtarisë së ACA, angazhimin e saj në programet edukative që rrjedhin nga FIA, specifikisht programi ETEC...
Mirmëngjes Shqipëri na ndihmon me këtë kronikë, lidhur me realizimin e këtij konkursi. Diskutuam gjatë lidhur me objektin e veprimtarisë së ACA, përmbajtjen e konkursit dhe pëerfundimisht, qëllimin kryesor të ACA, edukimin e brezit më delikat mbi cështjet e...
Në finalen e qytetit të Lushnjes, arritën të kualifikohen këto shkolla 9-vjecare: 3. 4 Dëshmorët – 2 pike 2. Skender Libohova – 9 pike 1. Fiershegan – 27 pike Do te shihemi ne qytetin e Tiranës me 3 finalistët e rradhes më 10.05.19…
Në finalen e qytetit të Beratit, arritën të kualifikohen këto shkolla 9-vjecare: 3. 22 Tetori – 11 pike 2. Zihni Toska – 24 pike 1. Ajet Xhindole – 29 pike Do te shihemi ne qytetin e Lushnjes me 3 finalistët e rradhes më...
Në finalen e qytetit të Lezhës, arritën të kualifikohen këto shkolla 9-vjecare: 3. Gjergj Fishta – 3 pike 2. Gjergj Kastrioti – 18 pike 1. Gjovalin Gjadri – 26 pike Do te shihemi ne qytetin e Beratit me 3 finalistët e rradhes më...
Në finalen e qytetit të Korcës, arritën të kualifikohen këto shkolla 9-vjecare: 3. Stavri Themeli – 29 pike 2. Agimi – 30 pike 1. Sotir Gurra – 31 pike Do te shihemi ne qytetin e Lezhës me 3 finalistët e rradhes më 03.05.19…...
SOT7 TV Pogradec, mbështet aktivitetet e Auto Club Albania mbi sigurinë rrugore.
Në finalen e qytetit të Pogradecit, arritën të kualifikohen këto shkolla 9-vjecare: 3. Kozma Basho – 34 pike 2. M.E Minarolli – 55 pike 1. Gjok Shqiptari – 68 pike Do te shihemi ne qytetin e Korcës me 3 finalistët e rradhes më...

Artikujt e Fundit

Ankara escort Ankara escort Eryaman escort İzmir escort Beylikdüzü escort Çankaya escort Sincan escort Ankara escort Etlik escort Ankara escort Ankara escort Bahçeşehir escort Porno Antalya escort Ankara escort Kadıköy escort Pendik escort Beylikdüzü escort Anadolu yakası escort Pendik escort Maltepe escort Kartal escort Kadıköy escort istanbul escort istanbul escort izmir escort Beylikdüzü escort Ataşehir escort Ataşehir escort izmir escort nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz iptv iptv iptv
php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis