“Trofeu Skënderbej”, ndiqni kronikën në RTSH

0
416

Kronika e transmetuar në RTSH për garën “Hill Climb Trofeu Skënderbej 2019” që do të zhvillohet në datat 7 dhe 8 Shtator në Krujë. Pjesëmarrje masive pilotësh në një event ku spektakli është i garantuar. Shikim të këndshëm…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here