Trofeu Skënderbej 2019/ Ndiqni specialen e SuperSport

0
496

Një pasion që nuk vdes kurrë. Shpejtësi, adrenalinë dhe emocione që nuk njohin limite. Klubi i Automobilit të Shqipërisë(ACA) dhe Federata Shqiptare e Sporteve të Automobilizmit(FASA) organizuan edicionin e 6-të të garës “Hill Climb Trofeu Skënderbej 2019”. Këtu mund të ndiqni kronikën speciale të transmetuar në platformën sportive SuperSport. Shikim të këndshëm…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here