Fotot e veçanta/ Ja si festohej pas garës “Hill Climb 2018”

0
1156

Vetëm një javë na ndajnë nga starti i garës Hill Climb Trofeu Skënderbej 2019 që do të zhvillohet në datat 7-8 Shtator në Sarisalltik në Krujë. Gara është e vlefshme për Kampionatin Hill Climb të Zonës së Evropës Qendrore (CEZ-FIA) dhe e regjistruar në kalendarin e FIA-s. Ky event organizohet për të 6-in vit radhazi. Është nga ato gara ku spektakli, adrenalina dhe emocionet e mëdha janë të garantuara. Sekondat gjithmonë duken shumë. Shijoni disa prej fotove të veçanta të garës së vitit të kaluar…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here