Adrenalinë dhe emocione, shijoni spektaklin në pistë!

0
692

Parakalime pa fund, adrenalinë dhe spektakël i gjithi për t’u shijuar. Në një video diçka më shumë se 3 minuta, FIA sjell përmbledhjen e garave që u zhvilluan fundjavën e kaluar, një traditë e organizmit më të lartë botëror të automobilizmit. Nga gara e radhës në kampionatin E-Prix, te gara e Gjermanisë në WCTR e deri te “përbindëshi” Luis Hamilton në Formula 1, përmbledhja është mbreslënëse. Në fund, gëzuar me…shampanjë…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here