Nis me spektakël dhe pjesëmarrje masive Kampionati Kombëtar i Kartingut 2021

0
306

Spektakël, emocione dhe shumë sfida mes 53 pilotëve pjesëmarrës në garën e parë të Kampionatit Kombëtar të Kartingut 2021, e cila u zhvillua në pistën e Kartodrom Tirana.

Falënderojmë të gjithë pilotët dhe klubet për pjesëmarrjen, partnerët për mbështetjen dhe spektatorët për interesin e madh që treguan.

Në përfundim të garës së parë, në podium u ngjitën:

1.Arbër Demeti

2.Ylli Beli

3.Frenkli Mema

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here