FIA Racing News #25/ Shijoni emocionet e fundjavës…

0
279

Nga spektakli dhe emocionet e pafundme në garën e radhës të Kampionatit Botëror Rrally në Turqi, te sfida e radhës të ulur në një kolltuk me simulatorin në dorë për të dalë i pari në Kampionatin Gran Turismo. Në video mund të ndiqni momentet më të bukura të garave që u zhvilluan fundjavën e kaluar, FIA World Rally Championship, FIA Certified Gran Turismo Championship, WTCR – FIA World Touring Car Cup dhe FIA World Rallycross Championship. Shijoni spektaklin…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here