Cross Car në Shqipëri, ndiqni specialen në TV Klan

0
669

Në emisionin e radhës “Jo vetëm modë” në Tv Klan i është kushtuar një kronikë speciale pilotit kampion të Kampionatit Kombëtar të Kartingut 2020, Gentjan Shaqiri dhe disiplinës më të re në motorsportin shqiptar, Cross Car. Kronikën speciale mund ta ndiqni nga minuta 11:40. Shikim të këndshëm.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here