Zhvillohet finalja e Elbasanit, fiton Shkolla Jorgji Dilo

0
53

Mbyllet me sukses edhe finalja e qytetit të Elbasanit në këtë Edicion të 11-të të Konkursit Kombëtar Edukativ “Të Sigurt mbi Dy Rrota”. Konkursi u zhvillua sot në qendër të qytetit të Elbasanit dhe nxënësit pjesëmarrës dhuruan shumë emocione me paraqitjet e tyre.

Në përfundim të finales së sotme në Elbasan, renditja e tre vendeve të para është si më poshtë:

1.Jorgji Dilo

2.Adem Krasniqi

3.Rahma School

Nxënësit e shkollës “Jorgji Dilo” do të përfaqësojnë Elbasanin në finalen e 14 Majit në Tiranë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here