Video/ Hill Climb “Trofeu Skënderbej” 2022

0
434
Faleminderit të gjithë pilotëve, klubeve, FASK-ut, zyrtarëve, bashkëpunëtorëve, partnerëve, sponsorave dhe fansave që ishin pjesë e Edicionit të 8-të të kësaj gare ndërkombëtare.
Takohemi në gara dhe evente të tjera

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here