Trofeu Skënderbej 2019/ Shijoni specialen e RTSH

0
579

Një fundjavë e çmendur me shumë adrenalinë, emocione, spektakël, momente të rralla dhe një event që nuk mund të harrohet lehtë. Edicioni i 6-të i garës “Hill Climb Trofeu Skënderbej 2019” u ndoq nga afër nga shumë spektatorë. Më lart mund të shijoni specialen e realizuar dhe transmetuar nga rrjeti i RTSH-së.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here