Siguria në motorsport/ Rrëfehen tre pilotët profesionistë shqiptarë

0
292

Gentian Kulla, Ervin Kosova dhe Julain Sami janë tre prej pilotëve që spikatën në garën ndërkombëtare Hill Climb “Trofeu Skënderbej 2021”. Të tre janë një histori suksesi duke treguar se duke bashkuar pasionin nga njëra anë, me një makinë të sigurt sipas standardeve të FIA-s nga ana tjetër, mund t’ia dalësh të garosh dhe të fitosh edhe trofe në gara ndërkombëtare.

Ndiqni rrëfimin e tyre në lidhje me sigurinë në motorsport.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here