Nis “Tirana Auto Sallon 2019”, ja axhenda e “Automotive Forum”

0
300

Ka nisur sot edicioni i 4-rt i “Tirana Auto Sallon 2019”. Një event ku do të gjeni gjithçka, nga modelet më të reja të automjeteve që do të shfaqen në panair, te Automotive Forum, shorte, spektakël me makina dhe atmosferë elektrizuese me Dj Aldo. Nesër do të zhvillohet edhe Automotive Forum, një forum me fokus ndërgjegjësimin rreth zhvillimeve më të fundit, problematikave të sektorit, si dhe ndryshimeve që duhet të ndodhin për t’i dhënë shtysë një zhvillimi të mëtejshëm.

Më poshtë gjeni edhe axhendën e Automotive Forum që do të nisë nesër në orën 10:00 te Expocity. Në këtë forum do të marrin pjesë Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ish-Drejtori i Policisë Rrugore, Mitat Tola, drejtues të lartë të institucioneve të ndryshme dhe pedagogë.

Axhenda e nesërme e Automotive Forum:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here