Nis Edicioni i 11-të i Konkursit Kombëtar Edukativ “Të Sigurt mbi Dy Rrota”

0
199

Automobile Club Albania vazhdon traditën e Konkursit Kombëtar Edukativ “Të Sigurt mbi Dy Rrota”. Edicioni i 11-të ka nisur të mërkurën në datën 20 Prill me finalen e qytetit të Korçës ku kanë marë pjesë 6 shkolla 9-vjeçare.

Pas një gare të mbushur me emocione dhe rivalitet mes konkurrentëve, fitues janë shpallur nxënësit e shkollës “Stavri Themeli” me mësues Gentjan Sulejmani.

Për më shumë ndiqni kronikën e transmetuar nga “RTSH Korça”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here