Kampionati Go-Kart 2019/ Ceremonia e dhënies së çmimeve në RTSH

0
249

Automobile Club Albania mbylli disa javë më parë edicionin e 2-të të Kampionatit Kombëtar Go-Kart 2019, ndërsa fundjavën e kaluar u organizua edhe ceremonia e dhënies së çmimeve për kampionët. Një kompeticion i suksesshëm ku morën pjesë rreth 40 pilotë dhe u zhvilluan gara në katër kategori: meshkuj, femra, U-16 dhe Junior. Më sipër, kronika e transmetuar nga RTSH për këtë ceremoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here