Ja disa rregulla si të reagoni gjatë tërmetit

0
487

Shqipëria po përjeton orë shumë të vështira, për shkak të tërmetit tragjik që ra gjatë natës së kaluar, duke shkaktuar viktima, shumë të plagosur dhe dëme materiale. Tërmeti 6.4 ballë shkaktoi panik te qytetarët e Tiranës, Durrësit, Krujës dhe shumë qyteteve të tjera kryesisht në Shqipërinë qendrore. Më sipër një video sensibilizuese se si të reagojmë gjatë një tërmeti. Shpërndajeni sa më shumë për ti ardhur në ndihmë të gjithë pjestarëve të familjeve tona në këto momente të vështira.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here