Hill Climb “Trofeu Skënderbej” 2022/ Sekretari i Përgjithshëm i ACA-s, Eridon Lameborshi dhe piloti Jualin Sami të ftuar në RTV Ora

0
1194

Sekretari i Përgjithshëm i Auto Club Albania, Z.Eridon Lameborshi dhe piloti i SpeedHunters Albania, Julian Sami të ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora për të folur në lidhje me garën ndërkombëtare Hill Climb “Trofeu Skënderbej” 2022.

Për më shumë ndiqni intervistën e tyre

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here