Hill Climb “Trofeu Skënderbej 2022″/ Gati për një fundjavë spektakolare?

0
275
Këtë fundjavë në datat 11-12 Qershor, do të zhvillohet Edicioni i 8-të i garës ndërkombëtare Hill Climb “Trofeu Skënderbej 2022” në Rrugën e Malit të Krujës.
Gara e vetme e regjistruar në kalendarin e FIA-s dhe e vlefshme për Kampionatin e Zonës së Evropës Qendrore (CEZ-FIA) në disiplinën Hill Climb.
38 Pilotë, 38 makina të sigurta garash, një event ndërkombëtar dhe shumë emocione…
Ju presim për një fundjavë emocionuese dhe spektakolare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here