Hill Climb “Trofeu Skënderbej 2021”/ Video e garës

0
218

Mbyllet një tjetër edicion i garës ndërkombëtare të vlefshme për kampionatin Hill Climb të Zonës së Europës Qendrore (CEZ-FIA) që dhuroi shumë emocione dhe spektakël. Falënderojmë të gjithë pilotët, teknikët, skuadrat, sponsorët, partnerët dhe fansat që morën pjesë dhe ndihmuan në realizimin e këtij eventi.

Më sipër mund të ndiqni videon e garës së zhvillua më 11-12 Shtator 2021 në Krujë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here