Hill Climb “Trofeu Skënderbej 2021”/ Kronika në RTSH

0
730

Këtë fundjavë më 11-12 Shtator 2021, në Malin e Krujës do të zhvillohet Edicioni i 7-të i garës ndërkombëtare Hill Climb “Trofeu Skënderbej 2021”. Në këtë garë të vlefshme për kampionatin Hill Climb të Zonës së Europës Qendrore (CEZ-FIA), do të marrin pjesë 32 pilotë në Kategorinë Pro dhe 12 pilotë në Kategorinë Promo.

Për më tepër mund të ndiqni kronikën e transmetuar nga RTSH në lidhje me garën e kësaj fundjave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here