Go-Kart ju mirëpret këtë fundjavë në Expocity Albania

0
3691

Ju ftojmë këtë fundjavë e në vazhdim të argëtoheni në pistën më të re të Go-Kart në Expocity Albania.
Jeni të mirëpritur në datat 8, 9 dhe 10 qershor.

Më poshtë oraret e shërbimit për të 3 ditët:
– E premte, ora 17.00-20.00
– E shtunë, ora 10.00-13.00 dhe 17.00-20.00
– E diel, ora 10.00-13.00 dhe 17.00-20.00

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here