Gëzuar Festat, takohemi në 2020 me më shumë surpriza dhe risi

0
224

Viti që po lëmë pas do të kujtohet gjatë në historinë e motorsportit shqiptar. Për herë të parë, Shqipëria mori pjesë në një Kampionat Botëror motorsporti siç është FIA Motorsport Games.

Gjithashtu, një tjetër hap historik ishte zhvillimi për herë të parë në vendin tonë i FIA Sport Regional Congress dhe FIA CEZ Prize Giving Ceremony, ku i pranishëm ishte edhe Presidenti i FIA-s, z.Jean Todt. Jemi krenarë për këto arritje, ndërsa të tjera na presin në vijim.

Auto Club Albania ju uron Gëzuar Festat dhe një vit të mbarë për të gjithë.

Takohemi sërish në 2020-ën me më shumë surpriza, aktivitete dhe risi.

Në fund edhe një këshillë: Mos pini alkool kur jeni në timon!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here