Gëzuar Festat nga Automobile Club Albania

0
24348

Automobile Club Albania uron të gjithë anëtarët, partnerët, pilotët, klubet e motorsportit, institucionet partnere, fansat e motorsportit dhe të gjithë shqiptarët, Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2022.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here