FIA Racing News#16/ Shijoni videon spektakolare

0
676

Max Versttapen i “Red Bull” fitoi garën e djeshme në Austri. Për Hondën ishte një sukses historik, pasi për të ishte fitorja e parë në epokën e makinave hibride. Ashtu siç është bërë zakon tashmë, FIA sjell përmbledhjen e garave që janë zhvilluar fundjavën e kaluar në një video me pamje spektakolare dhe tërheqëse. Gara e radhës në Formula 1, garat në kampionatin Formula 2 dhe 3, si edhe spektakli në Kampionatin Europian Rrally të Mjeteve Historike janë përfshirë në përmbledhjen FIA Racin News#16. Shijojeni…

Facebook: https://www.facebook.com/FIA

Twitter: https://twitter.com/FIA

Instagram: https://instagram.com/fia.official

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here