FIA Racing News #31/ Përmbledhje spektakolare e garave

0
210

Nga rrugët e ngushta dhe me gurrë nëpër fshatrat e Spanjës, te rrugicat nëpër pyjet e Kinës, te pista e FIA World Touring Car Cup në Japoni, apo garat me simulator nëpërmjet ekraneve që janë kthyer në trend, FIA Gran Turismo, për të mbërritur te “mbreti” më i ri i Meksikës, Luis Hamilton që arrin fitoren e 100 të Mercedesit. Këto janë disa prej momenteve spektakolare në videon FIA Racing News #31 për garat që u zhvilluan fundjavën e kaluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here