FIA Racing News #22/ Rrally spektakolar

0
226

Federata Ndërkombëtare e Automobilizmit (FIA) ka publikuar përmbledhjen e momenteve më të bukura të garave të fundjavës së kaluar. Fragmentet më kulminante të Kampionatit Botëror FIA Rrally, Kampionatit Evropian FIA Drag Racing dhe Kampionatit FIA Asia Pacific Rrally vijnë të përmbledhura në videon e mësipërme. E gjitha për tu shijuar…

Facebook: https://www.facebook.com/FIA

Twitter: https://twitter.com/FIA

Instagram: https://instagram.com/fia.official

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here