FIA Racing News #17/ Shijoni emocionet e fundjavës…

0
634

Nga garat në pistë asfalti, te ato me dhe apo te përplasjet e forta në garat “Track”. Një fundjavë emocionuese me shumë adrenalinë, spektakël dhe emocione të forta. FIA nëpërmjet “Racing News #17” sjell si çdo javë përmbledhjen e momenteve më të bukura të garave të fundjavës që lamë pas ku përfshihen “Kampionati Botëror Rallycross”, “WTCR – Kampionati Botëror Touring Car”, “Kampionati Evropian i Garave Truck” dhe “Kampionati Evropian Autocross”. Shijoni videon…

FIA.com: https://www.fia.com/multimedia/video-gallery/fia-racing-news-17
Facebook: https://www.facebook.com/watch/?v=868275953550910
Instagram: https://www.instagram.com/p/BzpgV0tHqFy/
Twitter: https://twitter.com/fia/status/1148143970809237504

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here