FIA Motorsport Games 2022/ Sekretari i Përgjithshëm i ACA-s, Eridon Lameborshi dhe piloti Gentjan Shaqiri të ftuar në A2 CNN

0
374

Sekretari i Përgjithshëm i ACA-s, Eridon Lameborshi dhe piloti Gentjan Shaqiri që do të përfaqësojë Shqipërinë në disiplinën e Cross Car, të ftuar në emisionin “Dita Jonë” në A2 CNN për të folur për pjesëmarrjen në botërorin e automobilizmit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here