FIA Motorsport Games 2022/ Sekretari i Përgjithshëm i ACA-s dhe pilotja Nensi Vathi në MCN TV

0
45

Sekretari i Përgjithshëm i Auto Club Albania, Eridon Lameborshi dhe pilotja e vetme femër që është pjesë e ekipit shqiptar, Nensi Vathi (Karting Slalom), të ftuar në emisionin “Herët në MCN” në MCN TV ku kanë folur në lidhje me pjesëmarrjen e Shqipërisë në eventin ndërkombëtar të motorsportit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here