FIA Motorsport Games 2022/ Sekretari i Përgjithshëm i ACA-s dhe piloti Andri Gjoka në Report TV

0
65

Sekretari i Përgjithshëm i Auto Club Albania, Eridon Lameborshi dhe piloti që do të përfaqësojë Shqipërinë në disiplinën Esports në FIA Motorsport Games 2022, Andri Gjoka në një intervistë për Report TV.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here