FIA Motorsport Games 2022/ Ceremonia e Hapjes

0
405

Shqipëria do të përfaqësohet nga katër pilotë në tre disiplina të ndryshme në Edicionin e 2-të të kompeticionit botëror.

Cross Car Senior – Gentjan Shaqiri

Karting Slalom – Nensi Vathi dhe Aleksandros Begolli

Esports – Andri Gjoka

Eventin mund ta ndiqni Live Stream në faqen e ACA-s, www.aca.al

Suksese pilotëve

#GaropërShqipërinë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here