Cross Country nis në Rusi, video e momenteve spektakolare në dëborë

0
712

Të sfidosh borën dhe ngricat në një terren spektakolar duke shijuar emocionet e një gare të veçantë, është rasti ideal për të rindezur pasionin pas një periudhe pushimi. Fundjavën e kaluar ka nisur “FIA World Cup Cross Country 2020”. Vladimir Vasilyev dhe Vitaliy Yevtyekhov me BMW X3 fituan raundin e parë të këtij kompeticioni që u zhvillua në Pyllin Verior në Baja, Rusi. Në video momentet më të bukura të raundit të parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here