Aktivitete Page 8

Aktivitete

Po vuani për të gjetur parkim? E keni menduar se sa mund të shpenzoni vetëm duke u rrotulluar kot për një vend për makinën tuaj? Bëni edhe pak durim, në fund të tunelit ka dritë…Prodhuesi i automjeteve “Ford” dhe...
Dosja “dieselgate” pritet të ketë zhvillime të reja për grupin Volkswagen, por jo vetëm. Gazeta autoritare ekonomike “Handelsblatt” dhe transmetuesi publik bavarez “Bayerischer Rundfunk” kanë kryer një hetim që nxjerr fakte të reja që rëndojnë mbi AUDI-n dhe akoma...
Vera ka mbërritur dhe pushimet kanë nisur. Dhe për ti ardhur në ndihmë të gjithë atyre që parashikojnë të udhëtojnë me automjete për të shijuar pushimet e verës, është Organizata Botërore e Shëndetit që i vjen në ndihmë. OBSH...
Max Versttapen i “Red Bull” fitoi garën e djeshme në Austri. Për Hondën ishte një sukses historik, pasi për të ishte fitorja e parë në epokën e makinave hibride. Ashtu siç është bërë zakon tashmë, FIA sjell përmbledhjen e...
Vetëm dy ditë më parë, FIA ka linçuar një projekt të ri, “FIA Motorsport Games”, një event ndërkombëtar sportiv emocionues me shumë disiplina, ku pilotët do të garojnë jo për të treguar aftësitë e tyre sportive, por për të...
Më 25 qershor 2019, “FIA Summer Cocktail” mblodhi 120 të ftuar në një mbrëmje të rrjetëzimit të dedikuar për të ardhmen e mobilitetit, ku mbajtën fjalime të posaçme Komisioneri Evropian për Hulumtime, Shkencë dhe Inovacion, Carlos Moedas dhe piloti...
Më 26 qershor 2019 në selinë e FIA-s në Paris, presidenti i Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit, Jean Todt dhe presidenti i Federatës Ndërkombëtare të Automjeteve Historike(FIVA), Patrick Rollet, firmosën rinovimin e marrëveshjes FIA-FIVA për të mbrojtur dhe promovuar përdorimin...
Klubi i Automobilit të Shqipërisë (ACA), pas një rrugëtimi të gjatë në 11 qytete të Shqipërisë, me një pjesëmarrje masive prej 104 shkollash 9-vjeçare publike dhe jo-publike dhe të 1720 fëmijëve të moshës 10-12 vjeç, mbylli me sukses fazën...
Aksidentet rrugore vazhdojnë të mbeten një çështje shumë shqetësuese në vendin tonë. Kjo, për shkak të numrit të madh të tw vdekurve dhe të plagosurve që aksidentet prodhojnë. INSTAT ka publikuar katër ditë më parë raportin në lidhje me...
Parakalime pa fund, adrenalinë dhe spektakël i gjithi për t’u shijuar. Në një video diçka më shumë se 3 minuta, FIA sjell përmbledhjen e garave që u zhvilluan fundjavën e kaluar, një traditë e organizmit më të lartë botëror...

Artikujt e Fundit

Ankara escort Ankara escort Eryaman escort İzmir escort Beylikdüzü escort Çankaya escort Sincan escort Ankara escort Etlik escort Ankara escort Ankara escort Bahçeşehir escort Porno Antalya escort Ankara escort Kadıköy escort Pendik escort Beylikdüzü escort Anadolu yakası escort Pendik escort Maltepe escort Kartal escort Kadıköy escort istanbul escort istanbul escort izmir escort Beylikdüzü escort Ataşehir escort Ataşehir escort izmir escort nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz iptv iptv iptv
php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis