Aktivitete Page 13

Aktivitete

https://youtu.be/aW-1OPFTjbQ FIA.com: https://www.fia.com/multimedia/video-gallery/fia-racing-news-14 Facebook: https://www.facebook.com/watch/?v=466380484112782 Instagram: https://www.instagram.com/tv/Byz5vPkgRul/ Twitter: https://twitter.com/fia/status/1140573355067805701 Shikim të këndshëm
Në fillim të qershorit nisi kampionati Kombëtar Go-Kart 2019 ku në pistën më të re të kartingut në Expocity Albania u zhvillua gara e parë. Këtë fundjavë rikthehet sërish kampionati me garën e dytë. Go-Kart – Kampionati Kombëtar – Gara...
Më 5 qershor 2019, Organizata për Bashkëpunim dhe Zhvillim Ekonomik (OECD) publikoi ​një raport mbi kostot e jashtme kryesore lidhur me transportin rrugor dhe taksat për t'i menaxhuar ato. Raporti bën një pasqyrë të evoluimit të praktikës së taksave...
115 vjet më parë, më 20 qershor 1904, Klubet e Automobilit nga e gjithë bota, bashkuan forcat në Paris. “Tani, ne jemi 240 klube anëtare nga 144 shtete dhe përfaqësojmë më shumë se 80 milion përdorues rruge. Faleminderit të...
Sërish këtë vit, gara mitike ishte një rast për FIA-n për të rritur ndërgjegjësimin për sigurinë në rrugë dhe për të promovuar Fushatën Globale për Sigurinë Rrugore “#3500LIVES” me mbështetjen e ambasadorëve të famshëm, autoriteteve publike dhe komunitetit të...
Edukim, argëtim dhe shumë angazhim. Konkursi edukativ “Të Sigurt mbi dy Rrota” mbylli edicionin e nëntë të tij me një finale emocionuese dhe shumë tërheqëse, e cila u zhvillua më datë 18 maj 2019, në ambientet e “Expocity” në...
Në arenën madhështore të ABB FIA Formula E Championship në Berlin, programi i parë evropian Girls on Track-Dare to be Different (Vajzat në rrugën e duhur – Guxo të jesh ndryshe) i organizuar nga FIA, mirëpriti vajza nga shkollat...
FIA.com: https://www.fia.com/multimedia/video-gallery/fia-racing-news-10 Facebook: https://www.facebook.com/fia/videos/402446560597401/ Instagram: https://www.instagram.com/tv/BxrTEZLBqCe/?hl=fr Twitter: https://twitter.com/fia/status/1130418610013450240?s=20 Shikim të këndshëm.
“Kafein me Flavion”, na ndihmon me këtë intrvistë, lidhur me realizimin dhe objektivat e arritura nga ky konkurs eduktiv. Diskutuam gjatë lidhur me objektin e veprimtarisë së ACA, angazhimin e saj në programet edukative që rrjedhin nga FIA, specifikisht...
“Për të fol’ në SCAN TV, na ndihmon me këtë kronikë, lidhur me realizimin e këtij konkursi. Diskutuam gjatë lidhur me objektin e veprimtarisë së ACA, angazhimin e saj në programet edukative që rrjedhin nga FIA, specifikisht programi ETEC...

Artikujt e Fundit

Ankara escort Eryaman escort İzmir escort Çankaya escort Sincan escort Ankara escort Etlik escort Ankara escort Ankara escort Bahçeşehir escort Porno Antalya escort Ankara escort Kadıköy escort Pendik escort Beylikdüzü escort Anadolu yakası escort Pendik escort Maltepe escort Kartal escort Kadıköy escort istanbul escort istanbul escort izmir escort Beylikdüzü escort Ataşehir escort Ataşehir escort izmir escort Ankara escort kocaeli escort istanbul escort mersin escort altyazılı porno Ankara escort Porno izle Ankara escort Porn türkçe altyazılı porno türkçe altyazılı porno izmir escort nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz iptv ip tv iptv halkali escort bahcesehir escort esenyurt escort escort esenyurt sirinevler escort escort bahcesehir esenyurt escort bayan escort bayan esenyurt escort halkali halkali escort bayan escort bayan halkali escort bayan bahcesehir bahcesehir escort bayan halkali escort sirinevler escort escort sirinevler şirinevler escort bahçelievler escort istanbul escort escort free follower for instagram free follower for instagram instagram giris yap instagram giris yap instagram takipci hilesi instagram free followers instagram begeni hilesi twitter begeni instagram takipçi instagram free followers instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis Canlı Bahis instagram followers instagram beğeni hilesi instagram takipçi hilesi instagram takipçi kazan instagram takipçi hilesi instagram takipci hilesi instagram takipçi Escort Eskişehir Adana Bayan Escort Adana Bayan Escort Adana Bayan Escort Eryaman Bayan Escort Eryaman Bayan Escort Eryaman Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Kayseri Bayan Escort Adana Bayan Escort Eryaman Bayan Escort Eryaman Bayan Escort Mersin Bayan Escort Mersin Bayan Escort Adana Escort Bayan bostancı escort kadıköy escort ataşehir escort ataşehir escort
php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis