Aktivitete Page 12

Aktivitete

Shpejtësi-Adrenalinë-Guxim-Sfidë Auto Club Albania organizoi gjatë vitit 2018, edicionin e pestë të eventit “Trofeu Skënderbej – Kruja Hill Climb 2018”. Gara është regjistruar në kalendarin e Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit (FIA) si dhe është e vlefshme për kampionatin CEZ (Central...
Auto Club Albania (ACA) gjatë vitit 2018, për të tetin vit radhazi, organizoi konkursin edukativ për fëmijë të moshave 10-12 vjeç, nën moton “Të Sigurt mbi Dy Rrota”. Ky konkurs është pjesë e konkursit europian “European Traffic Education Contest”,...
Në ditët tona, shumë e më shumë automjete, janë të pajisura me sisteme aktive sigurie (ADAS – Advanced Driver Assistance Systemes). Megjithatë, një sondazh i realizuar nga Connecting Mobility në bashkëpunim me Klubin e Automobilit të Holandës (ANWB), tregon...
Nga Anders Ydstedt (anëtar i bordit të klubit automobilistik suedez dhe anëtar i panelit të ekspertëve në KAK) KAK po punon prej rreth 1 shekulli për një lëvizshmëri (do t’i referohemi kështu termit – mobility) më të mirë dhe më...
Klubi i Automobilit të Moldavisë (ACM) sapo prezantoi këtë platformë online në Moldavi. Më 17-18 Maj 2018, ACM mirëpriti klubet anëtare të FIA – BKA (Bjellorusi), LAMB (Letoni), LAS (Lituani) dhe ACR (Rumani) për prezantimin e këtij projekti. Trajneri Daniell...
CISA exam dumps And at CISM real exam question that CISA exam dumps Israel knew that the soul of his helpless child had asked him, CISM real exam question as plainly as CISM real exam question words CISSP braindumps...
CISA exam dumps And at CISM real exam question that CISA exam dumps Israel knew that the soul of his helpless child had asked him, CISM real exam question as plainly as CISM real exam question words CISSP braindumps...
Me kënaqësi ju informojmë se ditën e Shtunë, më datë 26.01.2019 në orën 13:00, në ambientet e Expo City Albania, me rastin e mbylljes së kampionatit do të organizohet ceremonia e ndarjes së çmimeve për Kampionatin Go-Kart 2018. Deshirojmë të...
Përfundon me sukses Kampionati Go-Kart 2018. Përgjatë vitit 2018, u organizuan 6 gara në ambientet e Expo City. Ky kampionat është vetëm fillimi i një vargu të suksesshëm garash që do të zhvillohen përgjatë 2019. Në këtë kampionat morën...
CISA exam dumps And at CISM real exam question that CISA exam dumps Israel knew that the soul of his helpless child had asked him, CISM real exam question as plainly as CISM real exam question words CISSP braindumps...

Artikujt e Fundit

Ankara escort Ankara escort Eryaman escort İzmir escort Beylikdüzü escort Çankaya escort Sincan escort Ankara escort Etlik escort Ankara escort Ankara escort Bahçeşehir escort Porno Antalya escort Ankara escort Kadıköy escort Pendik escort Beylikdüzü escort Anadolu yakası escort Pendik escort Maltepe escort Kartal escort Kadıköy escort istanbul escort istanbul escort izmir escort Beylikdüzü escort Ataşehir escort Ataşehir escort izmir escort nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz iptv iptv iptv
php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis