Regjistrohu këtu për të marrë pjesë

Kampionati Go-Kart 2019/ Edicioni i 2-të mbyllet me ceremoninë e dhënies së çmimeve

Një pasion i lindur, shumë sakrifica dhe sfida për të kaluar, ndërsa në fund ka një...shpërblim. Kampionët e edicionit të 2-të të Kampionatit Kombëtar Go-Kart 2019 shijuan emocionet e...
video

Kampionati Go-Kart 2019/ Ceremonia e dhënies së çmimeve në RTSH

Automobile Club Albania mbylli disa javë më parë edicionin e 2-të të Kampionatit Kombëtar Go-Kart 2019, ndërsa fundjavën e kaluar u organizua edhe ceremonia e dhënies së çmimeve për...

Vazhdon revolucioni në Formula 1, zero emetime karboni nga makinat në 2030-ën

Duket se ka ardhur momenti për ndryshime të rëndësishme dhe rrënjësore në Formula 1. Pas miratimit dhe publikimit të paketës së re të rregulloreve që do të hyjnë në...
video

Hill Climb Trofeu Skënderbej 2019/ Video spektakolare me kamera GoPro

Automobile Club Albania zhvilloi edicionin e 6-të të garës Hill Climb “Trofeu Skënderbej 2019” në Shtator të këtij viti. Një event ku morën pjesë 25 pilotë në Kategorinë Pro...

Garë më e fortë dhe tavan për shpenzimet, si do ndryshojë Formula 1 nga...

Disa ditë më parë, FIA dhe Formula 1 kanë konfirmuar lëvizjet për të ardhmen që do të ndodhin në Kampionatin Botëror Formula 1 me disa ndryshime të reja që...
Ankara escort Ankara escort Eryaman escort İzmir escort Beylikdüzü escort Çankaya escort Sincan escort Ankara escort Etlik escort Ankara escort Ankara escort Bahçeşehir escort Porno Antalya escort Ankara escort Kadıköy escort Pendik escort Beylikdüzü escort Anadolu yakası escort Pendik escort Maltepe escort Kartal escort Kadıköy escort istanbul escort istanbul escort izmir escort Beylikdüzü escort Ataşehir escort Ataşehir escort izmir escort kocaeli escort nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz nebulaspricesusa.xyz iptv iptv iptv sirinevler escort escort halkali sisli escort escort esenyurt escort mecidiyekoy escort istanbul escort bayan istanbul istanbul escort
php shell hacklink hacklink satışı hacklink panel youtube video indir youtube video download wso shell indoxploit shell istanbul evden eve nakliyat hacklink Google bedava bonus canlı bahis deneme bonusu canlı bahis bostancı escort 1xbet sex hattı kayseri escort eryaman escort mersin escort adana escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri betpas supertotobet süperbahis